Депутатський склад

Відомості про обраного депутата

Паламарчук Сергій Сергійович

Самовисування

Громадянин України, народився 20.12.1969 р., освіта вища, безпартійний, Барашівська сільська рада, депутат 7 скликання Барашівської с-р., місце проживання: с.Бараші,Ємільчинський р-н, Житомирська обл.

Поліщук Олександр Олександрович

Самовисування

Громадянин України, народився 21.09.1976 р., освіта вища, безпартійний, КУ "Березівський психоневрологічний інтернат", заступник директора, місце проживання: с.Бараші, Ємільчинський р-н, Житомирська обл.

Шевчук Надія Олександрівна

Політична партія "НАШ КРАЙ"

Громадянка України, народилася 11.05.1955 р., освіта вища, безпартійна, депутат Барашівської сільської ради, пенсіонер, місце проживання: с.Бараші, Ємільчинський р-н, Житомирська обл.

Бурківська Світлана Іванівна

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ"

Громадянка України, народилася 16.02.1972 р., освіта вища, безпартійна, Барашівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Педагог-організатор, місце проживання: с.Бараші, Ємільчинський р-н, Житомирська обл.

Козел Микола Миколайович

політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"

Громадянин України, народився 09.04.1965 р., освіта вища, безпартійний, ТОВ "Лендком Центр", різноробочий, місце проживання: С.Новосілка, Ємільчинський р-н., Житомирська обл.

Радчук Олег Володимирович

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ"

Громадянин України, народився 24.05.1986 р., освіта середня спеціальна, безпартійний, Фізична особа підриємець Радчук О.В., Директор, місце проживання: с.Бараші, Ємільчинський р-н, Житомирська обл.

Бондарчук Валентина Василівна

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ"

Громадянка України, народилася 12.09.1951 р., освіта середня спеціальна, безпартійна, Будо-Бобрицький фельдшерський пункт, акушерка, місце проживання: с.Будо-Бобриця, Ємільчинський р-н, Житомирська обл.

Корнійчук Леонід Іванович

політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"

Громадянин України, народився 13.10.1959 р., освіта середня спеціальна, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Бобрицький сільський будинок культури, директор, місце проживання: с.Бобриця, Ємільчинський р-н., Житомирська обл.

Поліщук Валентина Василівна

політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"

Громадянка України, народилася 18.04.1960 р., освіта середня спеціальна, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", пенсіонер, місце проживання: с.Усолуси,Ємільчинський р-н, Житомирська обл.

Гордієнко Ольга Володимирівна

політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"

Громадянка України, народилася 13.10.1968 р., освіта середня спеціальна, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Тимчасово не працює, місце проживання: с-ще Яблунець,Ємільчинський р-н, Житомирська обл.

Яроменко Олена Михайлівна

політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"

Громадянка України, народилася 28.01.1979 р., освіта вища, безпартійна, Яблунецький ДНЗ "Барвінок", директор, місце проживання: с-ще Яблунець,Ємільчинський р-н, Житомирська обл.

Яценко Віктор Федорович

Політична партія "НАШ КРАЙ"

Громадянин України, народився 01.03.1975 р., освіта вища, безпартійний, Ємільчинське лісове господарство, Начальник нижнього складу Яблунець, місце проживання: с.Рудня-Іванівська, Ємільчинський р-н, Житомирська обл.

Колбасевич Анатолій Францович

політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"

Громадянин України, народився 02.02.1956 р., освіта середня спеціальна, безпартійний, Рихальський ЗСМ, підприємець, місце проживання: с.Бастова-Рудня, Ємільчинський р-н, Житомирська обл.

Матвієнко Микола Павлович

Самовисування

Громадянин України, народився 10.05.1969 р., освіта вища, безпартійний, Безробітний, місце проживання: с.Неділище,Ємільчинсьий р-н, Житомирська обл.

Яценко Микола Васильович

Самовисування

Громадянин України, народився 25.09.1987 р., освіта вища, безпартійний, Неділищенська загальноосвітня школа 1-2 ступенів, Вчитель фізики, математики, інформатики, місце проживання: с-ще Яблунець, Ємільчинський р-н, Житомирська обл.

Пригоцький Валерій Вікентійович

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ"

Громадянин України, народився 03.10.1971 р., освіта середня спеціальна, безпартійний, "УКРЗАЛІЗНИЦЯ", Помічник машиніста, місце проживання: м.Коростень, Житомирська обл.

Теслав Лариса Леонідівна

політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"

Громадянка України, народилася 20.07.1962 р., освіта вища, безпартійна, Рясненська загальноосвітня школа 1-2 ступенів, Директор, місце проживання: с.Рясне, Ємільчинський р-н, Житмирська обл.

Хотянівська Тетяна Вініамінівна

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ЗА МАЙБУТНЄ"

Громадянка України, народилася 04.11.1981 р., освіта вища, безпартійна, Рясненська ЗОШ 1-2 ступенів, прибиральниця, місце проживання: с.Рясне, Ємільчинський р-н, Житомирська обл.

Голяченко Олексій Ананійович

Політична партія "НАШ КРАЙ"

Громадянин України, народився 12.08.1964 р., освіта середня спеціальна, безпартійний, Державе підприємство "Ємільчинське лісове господарство", Майстер лісу Барашівського лісництва, місце проживання: с.Киянка, Ємільчинський р-н, Житомирська обл.

Петренко Микола Вадимович

Самовисування

Громадянин України, народився 02.12.1996 р., освіта вища, безпартійний, Тимчасово не працює, місце проживання: с.Будо-Бобриця, Ємільчинський р-н, Житомирська обл.

Євтушок Володимир Адамович

політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"

Громадянин України, народився 30.11.1969 р., освіта вища, безпартійний, Сімаківська ЗОШ 1-2 ступенів, вчитель, місце проживання: с.Сімаківка, Ємільчинський р-н, Житомирська обл.

Задорожна Катерина Миколаївна

Політична партія "НАШ КРАЙ"

Громадянка України, народилася 08.12.1975 р., освіта середня спеціальна, безпартійна, Тимчасово не працює, місце проживання: с.Сімаківка, Ємільчинський р-н, Житомирська обл.