Це абсолютний рекорд для цифрових сервісів. Безперечно, вона стала наймасовішою онлайн-послугою у світі.
По цифрах:
— на дітей подали 551 000+ заяв;
— 64 % користувачів жінки, 36 % — чоловіки;
— середній вік — 30–40 років.
В Україні тисячі дітей зростають без сім‘ї та позбавлені батьківської турботи. Але для кожної дитини сім’я – це можливість зростати в любові та безпеці, відчувати турботу, долати разом труднощі. Сімейні форми виховання, усиновлення та послуга патронату можуть дати дітям стабільне майбутнє, а родинам — радість від турботи про інших.
Метою є не просто допомога, а допомога якнайближче. Саме про це та заради цього відбулась робоча зустріч «Стійкість одного - стійкість мільйонів» з регіональними командами, які впроваджують Всеукраїнську програму ментального здоров’я Ти як?
Охорона материнства і дитинства є одним із пріоритетних напрямків. Тому незалежно від свого місця проживання і реєстрації, жінки при надії та породіллі можуть розраховувати на отримання якісних безоплатних послуг ведення вагітності та медичної допомоги при пологах.
Стреси, недосипання, негативні спогади, переїзди, втрата і розлука з близькими, кризові ситуації через війну впливають на психічне здоров’я. Все це часто супроводжує внутрішньо переміщених осіб. Зволікання із отриманням кваліфікованої допомоги погіршує психічне самопочуття та впливає на здоров’я безпосередньо.
Станом на 28.08.2024 робочою групою «Прозорість та підзвітність» у Звягельському районі проведено моніторинг тендерних закупівель оголошених через систему Prozorro.
У зв’язку із тим, що 1 вересня 2023 року Президент України презентував для українських школярів, їхніх батьків і педагогів інноваційний освітній цифровий проект «Мрія», виникла необхідність проведення ребрендінгу нашого вже існуючого прєкту.
Сервіс «Єдине вікно послуг» від Державної служби зайнятості об’єднав 459 програм підтримки для ВПО, людей з інвалідністю та ветеранів, які працюють у регіонах України. Тепер вся інформація про послуги служби та інших недержавних і громадських організацій зібрана в одному місці.
Консультант для військовозобовʼязаних, військових та їхніх родин: Міноборони запускає чат-бот Армія+
В Україні запущено новий чат-бот Армія+, створений для надання підтримки військовим, цивільним особам та їхнім сім'ям.
Чат-бот доступний за посиланням https://t.me/UAForces_bot і пропонує оперативні відповіді на широкий спектр запитань.
Як скористатися:
Щоб отримати необхідну інформацію або консультацію, достатньо перейти за посиланням та вибрати відповідну категорію запитань.
Не зволікайте, приєднуйтеся до чат-боту Армія+ і отримуйте необхідну допомогу вже сьогодні!
Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності