Консультант для військовозобовʼязаних, військових та їхніх родин: Міноборони запускає чат-бот Армія+
В Україні запущено новий чат-бот Армія+, створений для надання підтримки військовим, цивільним особам та їхнім сім'ям.
Чат-бот доступний за посиланням https://t.me/UAForces_bot і пропонує оперативні відповіді на широкий спектр запитань.
Як скористатися:
Щоб отримати необхідну інформацію або консультацію, достатньо перейти за посиланням та вибрати відповідну категорію запитань.
Не зволікайте, приєднуйтеся до чат-боту Армія+ і отримуйте необхідну допомогу вже сьогодні!
Зібрання представників такої кількості поважних країн, організацій і релігійних лідерів на Глобальному саміті миру свідчить про те, що мир потрібен усім. Про це Президент Володимир Зеленський заявив під час пресконференції за підсумками Саміту у Швейцарії.
Одна за одною громади Закарпаття, в яких проживає значна частина українських угорців, також відкрито звертаються до Президента Євроради Шарля Мішеля та прем’єр-міністра Угорщини Віктора Орбана з проханням підтримати початок переговорів про вступ України до ЄС.
Історії українських дітей, які побачили війну на рідній землі, але не покинули своїх мрій та переконань. Наші діти перетворюють обставини на виклик. Своїми вчинками доводять, що нічого неможливого немає. Вони попри все залишаються Незламними.
17.10.2023 з 10:00 по 12:00 у громадській приймальні районної військової адміністрації (І поверх Будинку рад, вул. Шевченка, 16, м. Звягель) регіональний координатор взаємодії з громадськістю Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Житомирській області Коваленко Олена Володимирівна проводитиме особистий прийом громадян.