Барашівська громада
Житомирська область, Ємільчинський район

Сторінка на стадії наповнення

Барашівська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора комунальної установи «Бараші комунсервіс» Барашівської сільської ради

Барашівська сільська  рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора  комунальної  установи «Бараші  комунсервіс» Барашівської  сільської ради.

15:15 10.04.2019

Барашівська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста бухгалтера І категорії Барашівської сільської ради

Барашівська сільська  рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста бухгалтера 1 категорії  Барашівської  сільської ради  :

15:05 10.04.2019

Про фальшування підписів і прохання тимчасово надати власний автомобіль для потреб громади

До Барашівської сільської ради звернувся депутат виборчого округу №3 Костянтин Леонідович Ковнацький, який повідомив, що побачив підпис «… Констянтин Леонідович» під петицією «заборонити витрату грошей з бюджету на придбання автомобіля до вирішення першочергових проблем громади» на сайті громади.

10:27 15.03.2019