Барашівська громада
Житомирська область, Ємільчинський район

Сторінка на стадії наповнення

Конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування державного реєстратора Центру надання адміністративних послуг Барашівської сільської ради

Барашівська сільська  рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування державного реєстратора Центру  надання адміністративних послуг Барашівської сільської ради.

15:36:11 24.07.2020

Барашівська сільська  рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування державного реєстратора Барашівської сільської ради.

00:01:15 31.01.2020

16:40:44 17.10.2019

Конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста І категорії з питань освіти, культури, молоді і спорту

Барашівська сільська  рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста  І  категорії   з питань освіти, культури, молоді і спорту  Барашівської  сільської ради.

10:41:29 11.10.2019

Барашівська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора комунальної установи «Бараші комунсервіс» Барашівської сільської ради

Барашівська сільська  рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора  комунальної  установи «Бараші  комунсервіс» Барашівської  сільської ради.

15:15:36 10.04.2019