“Незламні діти. Я чекаю”

Дата: 17.10.2023 11:25

Історії українських дітей, які побачили війну на рідній землі, але не покинули своїх мрій та переконань. Наші діти перетворюють обставини на виклик. Своїми вчинками доводять, що нічого неможливого немає. Вони попри все залишаються Незламними.

Серед героїв фільму 12-ти річна Яна з Нью-Йорка Донецької області, яка опинилась з мамою і братом на вокзалі в Краматорську під час обстрілу рф 8 квітня 2022 року. Їх родині вдалось вижити, але Яні та її мамі довелось пройти протезування кінцівок в США. Також своєю історією поділились Анна та її брати Матвій і Андрій. Їх мати Ївга доєдналась до медичного батальйону “Госпітальєри” після того, як їх батько загинув на фронті. Соломія грає на сопілці та збирає гроші для ЗСУ. Дівчинка чекає, щоб її тато повернувся з війни з перемогою та вони всієї родиною поїхали на море в Бердянськ. Та інші історії про те, як діти всіма силами наближають нашу перемогу. Документальний проєкт “Незламні діти. Я чекаю” документує свідчення дітей про воєнні злочини рф проти українського народу та людяності.