Оголошення про проведення ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ

Дата: 20.04.2018 11:48

Фото без опису

Барашівська сільська рада повідомляє про проведення громадських слухань з метою обговорення проекту Детального плану території центральної частини с. Бараші Ємільчинського району Житомирської області.

Мета заходу – врахування громадських інтересів жителів громади.

1. Площа проектування –  46,26 га
  2. Замовник – Барашівська сільська рада, розробник –  ПП «ПРОСПЕКТ-ПРОЕКТ», м. Житомир.
  3. Підстава для розроблення: рішення Барашівської сільської ради від 11.04.2018 року №486.
  4. Місце для ознайомлення з  графічною та пояснювальною частинами містобудівної документації – відділ земельних ресурсів Барашівської сільської ради, понеділок – п’ятниця з 9.00 до 18.00. Відповідальний: спеціаліст-землевпорядник Хоменко Михайло Васильович.
  5. Пропозиції та зауваження від фізичних та юридичних осіб приймається до 19 травня 2018 року включно, за адресою: с. Бараші, вул. Героїв Майдану, 10, в кабінеті відділу земельних ресурсів, тел. 6-12-42.
  6. Пропозиції та зауваження відповідно до ч 6 ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» приймаються у письмовій формі, із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог чинного законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.
  7. Громадські слухання відбудуться 22 травня 2018 року о 17.00 год. в  залі засідань Барашівської сільської ради за адресою: с. Бараші, вул. Героїв Майдану, 10 (2 поверх).

Завантажити існуючий стан

Завантажити проектний план