Про фальшування підписів і прохання тимчасово надати власний автомобіль для потреб громади

Дата: 15.03.2019 10:27

До Барашівської сільської ради звернувся депутат виборчого округу №3 Костянтин Леонідович Ковнацький, який повідомив, що побачив підпис «… Констянтин Леонідович» під петицією «заборонити витрату грошей з бюджету на придбання автомобіля до вирішення першочергових проблем громади» на сайті громади.

Депутат повідомив, що НЕ СТАВИВ ПІДПИСУ ПІД ПЕТИЦІЄЮ, оскільки сам голосував за прийняття рішення про придбання службового автомобіля вартістю до 450 тис. грн.

На думку Костянтина Леонідовича, зловмисники скористалися його ім’ям для того, щоб авторитет депутата вплинув на жителів громади при визначенні свого ставлення до петиції.

Вищезазначене ставить під сумнів легітимність й інших підписів. Зокрема, загадковою особою залишається і «… Карот Николайович», підпис, якого стоїть першим.

Водночас виконавчий комітет Барашівської сільської ради готує офіційне звернення до ініціаторів петиції «заборонити витрату грошей з бюджету на придбання автомобіля до вирішення першочергових проблем громади», у першу чергу до Войтківського А., Зінченка Ю. з проханням тимчасово надати власний автомобіль та пальне для «вирішення першочергових проблем громади». Станом на сьогодні це:

-  інвентаризація земельних ділянок, переданих у власність ОТГ;

- переналаштування часового реле вуличного освітлення, усунення неполадок в роботі вуличного освітлення у селах громади;

- перевірка легалізації працівників в організаціях і підприємствах ОТГ.

Здійснення зазначених заходів дозволить значно збільшити надходження коштів до бюджету громади.