Про   вжиття  додаткових  обмежувальних   заходів на території  об’єднаної  територіальної  громади  для  запобігання  поширенню коронавірусної  хвороби (COVID -19), зокрема  щодо  пересування  та  перебування  громадян  в  громадських  місцях

Дата: 17.04.2020 14:56

БАРАШІВСЬКА  СІЛЬСЬКА РАДА

ЄМІЛЬЧИНСЬКОГО  РАЙОНУ

ПРОТОКОЛ №3

позачергового засідання  комісії  з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Барашівської сільської об’єднаної територіальної громади

від 17  квітня 2020  року

місце проведення: Барашівська  сільська  рада

Присутні:

1.Калугін  І.Г. –    голова комісії,  командир  відділення 33 ДПРП

с.Бараші   Ємільчинського   району

2.Котвицький  С.С. – секретар  комісії

Члени комісії:

3.Хоменко М.В.

4.Матвієнко Н.М.

5.Косинська К.С.

6.Цуман  І.В.

На засідання запрошені:  Ревчук  Р.М.-  перший заступник  сільського

голови

Вів засідання : голова  комісії  Калугін  І.Г.

Порядок денний:

1.Про   вжиття  додаткових  обмежувальних   заходів на території  об’єднаної  територіальної  громади  для  запобігання  поширенню корона вірусної  хвороби (COVID -19), зокрема  щодо  пересування  та  перебування  громадян  в  громадських  місцях  у  період  вихідних  і  святкових  днів.

Доповідач: Калугін  І.Г.- голова комісії

СЛУХАЛИ :

Про  вжиття  додаткових  обмежувальних  заходів  на території  обєднаної  територіальної  громади  для  запобігання  поширенню  корона вірусної  хвороби (COVID -19),  зокрема  щодо  пересування  та  перебування  громадян  в  громадських  місцях  у  період  вихідних  і  святкових  днів.

ВИСТУПИЛИ:

Ревчук  Р.М.- перший  заступник  сільського  голови

Цуман  І.В.- лікар  Барашівської АЗПСМ, член  комісії

ВИРІШИЛИ:

Відповідно  до  закону  України «Про  захист  населення  від  інфекційних хвороб», Закону  України «Про  забезпечення  санітарного  та  епідемічного  благополуччя  населення»,  Кодексу  цивільного   захисту  України, постанови  Кабінету  Міністрів  України  від  11 березня  2020  року №211 «Про  запобігання  поширенню  на  території  України  гострої  респіраторної  хвороби  COVID -19,  спричиненої  корона вірусом  SARS-CoV-2»                        ( зі змінами), з  урахуванням   рішення  обласної  комісії  з  питань  техногенно-екологічної  безпеки  та  надзвичайних  ситуацій   від 16.04.2020 року:

1. Прийняти до  відома рішення обласної  комісії  з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій    з урахуванням пропозицій та зауважень, внесених у ході обговорення в  межах  повноважень  та  можливостей  Барашівської  сільської  ради (одноголосно):

2. Запровадити   в  населених  пунктах Барашівської  об’єднаної   територіальної  громади додаткові  обмежувальні  протиепідемічні   заходи, а  саме :

2.1. Обмежити перебування громадян в громадських місцях у період вихідних і святкових днів (починаючи з 13:00 суботи  18 квітня 2020 року  закінчуючи 06:00  вівторка  21 квітня 2020 року );

2.2.Заборонити  роботу  всіх закладів  торгівлі у  період із 13-00 суботи  18 квітня 2020  року  до  8.00 вівторка 21 квітня 2020 року, крім :

-  продовольчих   магазинів  із 13.00 до 18.00 у  суботу 18 квітня 2020  року;

- аптек.

2.3.Рекомендувати священнослужителям  на території  Барашівської  об’єднаної  територіальної  громади :

- не проводити освячення великодніх пасок  в храмах і на прихрамовій території;

- Богослужіння в храмах проводити  за участю не більше 10 чоловік ( священник, прислужник  і особи, які технічно обслуговують Богослужіння); обов'язковою умовою є носіння захисних масок всіма присутніми, крім  священнослужителя;

- не проводити  поминальні  служби  на  кладовищах  до  завершення  карантину.

2.4. Обмежити   прибирання могил  та відвідування  кладовищ  громадянами до завершення  карантину.

3. Рекомендувати працівникам поліції на території Барашівської  об’єднаної  територіальної  громади здійснювати контроль за дотримуванням громадянами  заходів  карантину.

Голова комісії                                                                                                   Іван  КАЛУГІН

Протокол засідання