Паспорт громадянина України у вигляді ID-картки

Дата: 09.09.2020 10:57

Паспорт громадянина України у вигляді ID-картки «#ID_це_просто» та «#я_за_ID»

Фото без опису

У час новітніх технологій ID-картка відкриває нові можливості у використанні,заощаджує час і додає упевненості.На сьогоднішній день громадянам України оформлено більше 5-ти мільйонів ID-карток.

Працівники  Ємільчинського  РС УДМС України в Житомирській області долучилися до інформаційної компанії #Я_за_ID_ та #ID _це просто та замінилисвої паспорти громадянина України у формі книжечки на нову ID-картку. Відтак,посадовці міграційної служби не лише надають фахову допомогу під час оформлення паспорта громадянина України у вигляді ID-картки,а й особисто відмічають переваги такого сучасного та зручного паспортного документа:

• захищеність від підроблення та пошкоджень, що значно підвищує захищеність суспільства від проявів злочинності;
  • один з кращих за якістю серед біометричних паспортів світу;
  • на безконтактний електронний носій (чіп) ID-картки можливо внести (безкоштовно) кваліфікований електронний підпис (КЕП), що надає можливість користуватися різноманітними електронними сервісами державних органів,отримувати адміністративні і банківські послуги,відкривати та вести бізнес,не виходячи з дому;
  • місце проживання та інформацію про шлюб також внесені на чіп;
  • технічно відповідає міжнародним вимогам до проїзних документів,тому власники ID-карток можуть безперешкодно подорожувати до Республіки Грузії та Турецької Республіки;
  • ID-14:під час оформлення ID-картки вперше при досягненні особи 14-річного віку (безкоштовно)можливо одночасно присвоїти їй реєстраційний номероблікової картки платника податків;
  • зчитати дані з чіпу кожна особа може за власним бажанням,для цього потрібен спеціальний пристрій (NFC-рідер),або смартфон,що підтримує технологіюNFC (детальніше тут :https://bit.ly/2XoEiKB);
  • паспорт громадянина України у вигляді ID-картки ЦЕ КОМФОРТНО,оскільки документ завжди з вами,навіть якщо ви забули його вдома. За допомогою безкоштовного мобільного додатку «ДІЯ» електронний варіант ID-картки доступний для використання у смартфоні у будь-який час та його можна пред’являти у потягах,поліклініках,під час реєстрації в готелі,тощо.

А також повідомляємо,що 14 липня 2020 року Верховна Рада України прийняла законопроект № 2524,яким передбачено,що реєстраційний номер облікової картки платника податків (РНОКПП,раніше-ідентифікаційний код чи ІПН)на  ID-картці та свідоцтві про народження матиме таку ж юридичну силу,як і довідка про присвоєння РНОКПП. Відтак громадяни України мають можливість самостійно обирати, який із зазначених документів пред’являти для надання даних про свій реєстраційний номер облікової картки платника податків.

Працівники Ємільчинського РС УДМС чекають Вас,шановні громадяни для оформлення сучасного та зручного документу-паспорта громадянина України у вигляді ID-картки,та забезпечать комфортні умови для цього.

Світ рухається вперед,успіхів усім Вам, власникам сучасних документів!!!

Завідувач Ємільчинського РС

УДМС України в Житомирській області                   Валентина САУХ