Барашівська громада
Житомирська область, Звягельський район

Конкурс на посади директорів закладів загальної середньої освіти Барашівської сільської ради

Дата: 30.04.2021 15:17
Кількість переглядів: 706

Барашівська сільська  рада оголошує конкурс на посади директорів закладів загальної середньої освіти Барашівської  сільської ради

Найменування і місцезнаходження закладів:

Опорний  заклад  Барашівська  загальноосвітня  школа  І-ІІІ ступенів  Барашівської  сільської  ради Ємільчинського  району  Житомирської  області.

11255.Житомирська  область,  Ємільчинський  р,с.  Бараші, вул.  Героїв  Майдану,14.

Комунальний  заклад «Неділищенська  загальноосвітня  школа І-ІІ  ступенів  Барашівської  сільської  ради  Ємільчинського  району  Житомирської  області».

11252  Житомирська  область,  Ємільчинський  район. с. Неділище.  вул. Молодіжна. 5.

Яблунецька  загальноосвітня  школа І-ІІІ ступенів  Ємільчинської  районної  ради  Житомирської  області.

11250 Житомирська  область.   Ємільчинський  район,  смт.  Яблунець, вул.  Героїв  України, 70-а

Найменування посад:


Посада – директор.

Умови оплати праці: посадовий оклад відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ» від 26.09.2005 р. №557, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 03 жовтня 2005 року за № 1130/11410, зі змінами та доповненнями, надбавки та доплати відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 20.03.2011 №373, постанови Кабінету Міністрів України від 31.01.2001 р. №78, можливі надбавки відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 30.08.2002 р. №1298 «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та окремих галузей бюджетної сфери, зі змінами та доповненнями.

Кваліфікаційні вимоги до претендентів: посаду керівника комунальної установи опорного закладу загальної середньої освіти, закладу загальної середньої освіти може обіймати особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту ступеня не нижче магістра (спеціаліста), стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше трьох років, організаторські здібності, стан фізичного і психічного здоров'я, шо не перешкоджає виконанню професійних обов'язків.

Для участі у конкурсі претенденти подають такі документи:
- письмова заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних, відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
- автобіографія або резюме (за вибором учасника конкурсу);
- копія паспорта громадянина України;
- копія документа про вищу освіту (з додатком, що є його невід’ємною частиною) не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста);
- документ, який  підтверджує  знання  української мови;
- копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної (науково-педагогічної) роботи не менше трьох років на день їх подання;
- довідка про відсутність судимості;
- довідка про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду;
- мотиваційний лист, складений у довільній формі.
За бажанням претенденти можуть подавати інші документи, які підтверджують їх професійні та/або моральні якості.

Кінцевий термін і місце подання документів для участі у конкурсі:
          визначені документи подаються особисто (або уповноваженою згідно з довіреністю особою) до  Барашівської  сільської  ради за адресою: вул.   Героїв  Майдану,10, с. Бараші, Ємільчинський  район, Житомирська область, 2 поверх,   протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення на офіційному сайті ради .

 

Дата та місце початку конкурсного відбору, його складові та тривалість:
- конкурсний відбір з визначення директорів комунальних установ опорний заклад освіти опорного  закладу  Барашівська  загальноосвітня  школа  І-ІІІ  ступенів Барашівської сільської  ради Ємільчинського  району  Житомирської  області  ,  комунального  закладу  «Неділищенська  загальноосвітня  школа  Барашівської  сільської  ради  Ємільчинського  району  Житомирської  області»,   Яблунецької  загальноосвітньої  школи  І-ІІІ ст.  Ємільчинської  районної  ради  Житомирської  області     08 червня 2021 року  за адресою: вул. Героїв  Майдану, 10, с.Бараші, Ємільчинський  район  Житомирська область, II поверх (актова зала).

Конкурсний відбір переможця конкурсу здійснюється за результатами:
- перевірки знання законодавства  у сфері загальної середньої освіти, законів України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту» та інших нормативно-правових актів у сфері загальної середньої освіти згідно ПЕРЕЛІКУ ПИТАНЬ затверджених рішенням сьомої сесії  УІІІ скликання від 28.04.2021 року №415 «Про затвердження Положення про конкурс на  посаду  керівника закладу загальної  середньої освіти Барашівської сільської ради»;
- перевірки професійних компетентностей шляхом письмового виконання ситуаційного завдання;
- публічної та відкритої презентації державною мовою перспективного плану розвитку закладу освіти, а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії в межах змісту конкурсного випробування.
Оцінювання учасників конкурсу відбувається усіма членами конкурсної комісії згідно відповідних КРИТЕРІЇВ.

Прізвище та ім’я, номер телефону та адресу електронної пошти особи, яка уповноважена надавати інформацію про участь у конкурсі: заступник   сільського  голови  з  питань  діяльності виконавчих  органів  ради Ревчук  Роман  Миколайович, телефон 0682819932,    04149- 61-2-12  e-mail: rada11255@ukr.net.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь