Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості щодо проєкту містобудівної документації

Дата: 29.12.2021 09:49

Барашівська сільська рада повідомляє

Відповідно до статті 21 Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності”, Постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 № 555 “Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проєктів містобудівної документації на місцевому рівні” Барашівська сільська рада повідомляє про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості щодо проєкту містобудівної документації, а саме: «Детальний план території земельної ділянки, розташованої у с. Синявка, Новоград-Волинського району, Житомирської області для земель промисловості» - площа проектування –  0,20 га.

Замовник проєкту детального плану території: Виконавчий комітет Барашівської сільської ради згідно з рішенням сільської ради від 11.08.2021 р. № 969.

Виконавець робіт: ТОВ “ЛАД-ЛН”, і. к. 34325788, м. Коростень. Головний архітектор проєкту: Євдокименко Олексій Володимирович, кваліфікаційний сертифікат серія АА № 002412.

З проєктом цієї містобудівної документації можна ознайомитися в кабінеті відділу земельних ресурсів за адресою: с. Бараші, вул. Героїв Майдану, 10, Барашівська сільська рада у спеціаліста-землевпорядника Хоменка Михайла Васильовича та на офіційному сайті Барашівської сільської ради.

Пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, імені та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Пропозиції подаються на адресу сільської ради: 11255, с. Бараші, вул. Героїв Майдану,10 – з 31 грудня 2021 року до 30 січня 2022 року.

Пропозиції до зазначеного проєкту детального плану території мають право подавати: повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території Барашівської сільської ради; юридичні особи, об'єкти нерухомого майна яких розташовані на території Усолусівського старостинського округу Барашівської сільської ради; власники та користувачі земельних ділянок суміжних із зазначеною земельною ділянкою; представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на територію Барашівської сільської ради; народні депутати України, депутати Барашівської сільської ради.

Відповідальний за проведення обговорення  та за організацію розгляду пропозицій – спеціаліст-землевпорядник Михайло Хоменко.

Громадські слухання з обговорення зазначеного проєкту детального плану території відбудуться 31 січня 2022 року в приміщенні зали засідань адміністративного приміщення Усолусівського старостинського округу Барашівської сільської ради  за  адресою: с. Усолуси, вул. Центральна, 6, о 11.00.

Пояснювальна записка

Графічні матеріали