Конкурс з визначення аптечних та стоматологічних установ, що будуть забезпечувати безплатне придбання ліків за рецептами лікарів та позачергове (першочергове) зубопротезування громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

Дата: 14.01.2022 09:09

Барашівська сільська рада оголошує конкурс з визначення аптечних та стоматологічних установ, що будуть забезпечувати безплатне придбання ліків за рецептами лікарів та позачергове (першочергове) зубопротезування громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Граничний обсяг видатків, передбачений в бюджеті Барашівської сільської  територіальної громади (за рахунок субвенції з бюджету області)

для фінансування пільгового медичного забезпечення на 2022 рік

аптечним установам:  89280,00 грн. (вісімдесят дев’ять тисяч двісті вісімдесят гривень 00 коп.)

стоматологічним закладам: 22320,00 грн. (двісті двадцять три тисячі триста двадцять гривень  00 коп.)

Установи, що претендують на здійснення пільгового медичного забезпечення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, подають конкурсній комісії такі документи:

- заява на участь у конкурсі, завірена печаткою суб’єкта господарювання;

- копію статуту, засвідчену підписом керівника, що скріплена печаткою, за наявності;

- копію Виписки з Єдиного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців;

- копію відповідної ліцензії на медичну практику або на роздрібну торгівлю лікарськими засобами відповідно;

- копію ліцензії на придбання, зберігання, перевезення, реалізацію (відпуск), наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів;

- довідку про банківські реквізити;

- відомості про мережу аптечних та стоматологічних установ;

- відомості про кваліфікацію персоналу;

- відомості про умови зберігання лікарських засобів та виробів медичного призначення;

- відомості про дотримання граничних  і постачальницька-збутових надбавок на лікарські засоби і вироби медичного призначення.

Документи про участь у конкурсі приймаються за адресою:

с. Бараші, вул. Героїв Майдану, 10, Барашівська сільська рада, відділ соціального захисту населення.

Кінцевий термін подання документів: 14.02.2022 року.

Додаткова інформація за телефоном:(04149) 61 -2 -12.

Дата, час і місце проведення конкурсу:

17.02.2022 року, о 11 год. 00 хв., с. Бараші, вул. Героїв Майдану, 10,

Барашівська сільська рада.